Depilacja laserowa Wrocław – Soft Skin Dermaclinic

Depilacja laserowa Wrocław – Soft Skin Dermaclinic
Rodzaj biznesu
Charakterystyka

Soft Skin to klinika położona w centrum Wrocławia, w której zespół profesjonalistów zadba o zdrowie i stan skóry swoich klientów. Klinika ma w swojej ofercie liczne zabiegi z zakresu dermatologii oraz medycyny estetycznej. Dzięki wykwalifikowanemu zespołowi każdy zabieg przeprowadzany jest pod czujnym okiem dermatologa.

Depilacja laserowa w Soft Skin Wrocław fot.1

Soft skin prócz zabiegów oferowanych na miejscu w klinice, zadba o ułożenie odpowiedniej pielęgnacji domowej, a jeśli nastąpi taka potrzeba, klient będzie mógł skorzystać z porad dietetycznych, aby zadbać o zdrowie skóry od wewnątrz poprzez odpowiednie odżywianie.

Depilacja laserowa w Soft Skin Wrocław fot.2

W szerokiej ofercie kliniki znaleźć można między innymi depilację laserową przy użyciu światowej jakości sprzętu - Soprano Ice Platinium. Dzięki nowoczesnej technologii łączącej 3 długości fali laserowej, klient będzie mógł cieszyć się gładką skórą szybko i bezboleśnie. Niezależnie od karnacji oraz poziomu wrażliwości skóry, każdy może umówić się do Soft Skin na depilację wybranej partii ciała. Warty uwagi jest także fakt, że ten rodzaj depilacji można stosować przez cały rok, także na opalonej skórze.

Zadbaj o siebie wraz z zespołem Soft Skin i umów się na wizytę już teraz!

Soft Skin Dermaclinic

Telefon
512822207
NIP
7532154115
REGON
021847160
Siedziba
ul. Dąbrowskiego 32/1u 50-457 Wrocław
  • Depilacja laserowa Wrocław – Soft Skin Dermaclinic
  • Depilacja laserowa Wrocław – Soft Skin Dermaclinic