Drukarnia Etykiet Samoprzylepnych Arti-Bau

Drukarnia Etykiet Samoprzylepnych Arti-Bau
Rodzaj biznesu
Charakterystyka

Cyfrowa drukarnia etykiet samoprzylepnych Artibau jest firmą, która w druku łączy nowoczesną technologię, wysoką jakość każdego najmniejszego detalu i pasję do tworzenia rzeczy zarówno pięknych, jak i użytecznych. Jej domeną jest innowacyjne połączenie druku cyfrowego i fleksograficznego, dzięki czemu każda etykieta wychodząca z linii produkcyjnej jest absolutnie doskonała.

Drukarnia etykiet samoprzylepnych Arti-Bau fot.1

Firma pracuje na własnym zapleczu maszyn i umożliwia drukowanie etykiet na różnorodnych podłożach: od etykiet papierowych, polipropylenowych, foliowych po nowoczesne, giętkie etykiety polietylenowe. Wszystkie wytwarzane w Artibau etykiety są samoprzylepne, co ogranicza klientom konieczność ich dodatkowego smarowania klejem, żeby trzymały się produktów.

Drukarnia etykiet samoprzylepnych Arti-Bau fot.2

Osobną technologią wytwarzane są etykiety do umieszczania na opakowaniach kartonowych, szklanych i plastikowych, co zapewnia odbiorcom doskonała przyczepność do każdego towaru. Artibau dysponuje jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie maszyn poligraficznych, gwarantując klientom doskonałą jakość druku.

Drukarnia Etykiet Arti-Bau

Telefon
717822678
NIP
8971746284
REGON
020841468
Siedziba
ul. Brzozowa 8 55-040 Ślęza
  • Drukarnia Etykiet Samoprzylepnych Arti-Bau
  • Drukarnia Etykiet Samoprzylepnych Arti-Bau