Montaż klimatyzacji – Swan-Klim Wrocław

Montaż klimatyzacji – Swan-Klim Wrocław
Rodzaj biznesu:
Charakterystyka:

Swan-Klim jest firmą z Wrocławia, która świadczy kompleksowe usługi w zakresie projektowania, a także montażu klimatyzacji i wentylacji w mieszkaniach, domach, firmach czy przedsiębiorstwach. Wszystkie czynności wykonywane są kompleksowo, obejmując sporządzenie projektu, określenie kosztów, dostawę urządzeń, wykonanie instalacji i serwis.

Montaż klimatyzacji przez Swan-Klim Wrocław – fot.1

Wszystkie urządzenia dostarczane do klienta, są dobierane adekwatnie do potrzeb i mają odpowiednie parametry techniczne, aby były w pełni dostosowane do miejsca w którym będą stosowane, gdyż jest to gwarancją ergonomii ich działania.

Montaż klimatyzacji przez Swan-Klim Wrocław – fot.2

Aby ocenić skuteczność działania klimatyzacji i wentylacji, wykonywane są specjalistyczne pomiary wydajności, szczelności, jakości działania i poziomu generowanego hałasu. Ponadto wśród proponowanych usług znajdują się profesjonalne doradztwo, analizy techniczne, fachowy nadzór projektowy i inwestorski, serwis gwarancyjny, pogwarancyjny oraz konserwacja urządzeń. Oferta jest skierowana zarówno do osób prywatnych, firm, jak i deweloperów.

Telefon:
880515087
NIP:
8842510102
Siedziba:
ul. Pełczyńska 4 50-950 Wrocław
  • Montaż klimatyzacji – Swan-Klim Wrocław
  • Montaż klimatyzacji – Swan-Klim Wrocław