Multiagencja Ubezpieczeniowa Optima – ubezpieczenie mieszkania Wrocław

Multiagencja Ubezpieczeniowa Optima – ubezpieczenie mieszkania Wrocław
Rodzaj biznesu
Charakterystyka

Nasza multi agencja ubezpieczeniowa z Wrocławia oferuje bardzo szeroki zakres ubezpieczeń na najlepszych warunkach. Na rynku istniejemy od blisko 10 lat cały czas, gromadząc wiedzę i umiejętności związane z ubezpieczeniami dla osób prywatnych oraz firm. Nasza oferta obejmuje ubezpieczenia mieszkania, emerytalne, dla firm, samochodów czy też na życie.

Tym, co charakteryzuje naszą multi agencję to fakt, że współpracujemy z bardzo wieloma agencjami ubezpieczeniowymi wśród, których są PZU, Compensa, UNIQA, Warta i wiele innych. Dokładamy wszelkich starań, aby współpraca z nami była zawsze udana i abyśmy mogli zaoferować najszerszy zakres usług ubezpieczeniowych przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów.

Skorzystanie z naszych usług jest gwarancją współpracy z profesjonalistami, którzy do każdego klienta podchodzą w sposób profesjonalny i dostosowują oferowane ubezpieczenia do jego oczekiwań. Dokładamy także starań, aby wynegocjować najkorzystniejsze warunki współpracy z poszczególnymi towarzystwami ubezpieczeniowymi. Zapraszamy.

Telefon
575115015
NIP
9661512730
REGON
020539083
Siedziba
ul. Krupnicza 13/204a 50-075 Wrocław