Rehabilitacja Wrocław – Centrum Rehabilitacji Gawłowska

Rehabilitacja Wrocław – Centrum Rehabilitacji Gawłowska
Rodzaj biznesu
Charakterystyka

Centrum Rehabilitacji Gawłowska jest zlokalizowane we Wrocławiu. Główna działalność kliniki to rehabilitacja i fizjoterapia, oparte na najnowszych metodach i innowacyjnym sprzęcie. Terapia jest zawsze dostosowana do potrzeb pacjenta, a także uwzględnia jego możliwości. Metody i techniki dobieranych działań są zawsze dokładnie tłumaczone, aby zapewnić maksymalne poczucie bezpieczeństwa i komfort osobom rehabilitowanym.

Rehabilitacja Wrocław fot.1

W ofercie znajdują się: terapia manualna, fizjoterapia, suche igłowanie, fala uderzeniowa, fala uderzeniowa skupiona, laser wysokoenergetyczny, krioterapia, taping, terapia przeciwobrzękowa - Limphastim oraz wkładki ortopedyczne.

Rehabilitacja Wrocław fot.2

Ponadto w centrum można skonsultować warunki i sposoby leczenia kręgosłupa, rehabilitację barku, kolana, stawu skokowego i łokciowego. Można także skorzystać z rehabilitacji po artroskopii kolana - ACL, rehabilitacji sportowej, rehabilitacji po uszkodzeniu łąkotki, czy rehabilitacji po endoprotezie biodra. Wykonywane jest także leczenie łąkotki piętowej.

Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska

Telefon
663025800
NIP
8981153108
REGON
363264255
Siedziba
ul. Piłsudskiego 84A 50-020 Wrocław
  • Rehabilitacja Wrocław – Centrum Rehabilitacji Gawłowska
  • Rehabilitacja Wrocław – Centrum Rehabilitacji Gawłowska