Rehabilitacja Wrocław – Centrum Rehabilitacji Gawłowska

Rehabilitacja Wrocław – Centrum Rehabilitacji Gawłowska
Rodzaj biznesu:
Charakterystyka:

Centrum Rehabilitacji Gawłowska jest zlokalizowane we Wrocławiu. Główna działalność kliniki to rehabilitacja i fizjoterapia, oparte na najnowszych metodach i innowacyjnym sprzęcie. Terapia jest zawsze dostosowana do potrzeb pacjenta, a także uwzględnia jego możliwości. Metody i techniki dobieranych działań są zawsze dokładnie tłumaczone, aby zapewnić maksymalne poczucie bezpieczeństwa i komfort osobom rehabilitowanym.

Rehabilitacja Wrocław fot.1

W ofercie znajdują się: terapia manualna, fizjoterapia, suche igłowanie, fala uderzeniowa, fala uderzeniowa skupiona, laser wysokoenergetyczny, krioterapia, taping, terapia przeciwobrzękowa – Limphastim oraz wkładki ortopedyczne.

Rehabilitacja Wrocław fot.2

Ponadto w centrum można skonsultować warunki i sposoby leczenia kręgosłupa, rehabilitację barku, kolana, stawu skokowego i łokciowego. Można także skorzystać z rehabilitacji po artroskopii kolana – ACL, rehabilitacji sportowej, rehabilitacji po uszkodzeniu łąkotki, czy rehabilitacji po endoprotezie biodra. Wykonywane jest także leczenie łąkotki piętowej.

Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska

Telefon:
663025800
NIP:
8981153108
REGON:
363264255
Siedziba:
ul. Piłsudskiego 84A 50-020 Wrocław
  • Rehabilitacja Wrocław – Centrum Rehabilitacji Gawłowska
  • Rehabilitacja Wrocław – Centrum Rehabilitacji Gawłowska